PROTEINOVÁ DIETA
25 LET NA TRHU
bez odborného dohledu
a s on-line poradnou MUDr. Miloše Rýce
Proměny Pokyny pro zveřejnění

Pokyny pro zveřejnění ilustrativních fotografií a komentáře

Zhubli jste s Dietalegre®? Rádi Vás odměníme balíčkem v hodnotě 1000,-Kč, pokud nám pošlete Vaši fotku "před" a "po" dietě a Vás příběh o hubnutí! 

Abychom Váš příspěvek mohli zveřejnit potřebujeme:

 1. Jméno (bez příjmení), Váš věk, tělesná výška a výchozí hmotnost
  Např.: Alena, 35 let, 165 cm, 78 kg
   
 2. Popis Vaší cesty k vysněné postavě (jak došlo k vzniku nadváhy, jak se Vám hublo s DIETALEGRE®, jak se cítíte po ukončení redukce, jaké jste dosáhli hmotnosti...) 
   
 3. Vaši fotku před zahájením redukce a po jejím ukončení 
   
 4. Souhlas s uveřejněním Vámi zaslaných informací a fotografií v rubrice EXEMPLA TRAHUNT na www.dietalegre.cz. Do Vámi zasílaného e-mailu stačí zkopírovat větu:
  Souhlasím tímto s uveřejněním zaslaných informací a fotografií v rubrice EXEMPLA TRAHUNT na www.dietalegre.cz a Facebooku Dietalegre na dobu 1 roku a vyslovuji souhlas s tím, že po uplynutí této lhůty bude můj příspěvek smazán pouze na základě mého písemného pokynu formou e-mailové zprávy adresované redakci www.dietalegre.cz)

 

                                Pro před stavu mrkněte do galerie proměn "Exempla Trahunt" (nebo česky "příklady táhnou").

Důležité :) 

 • Můžeme Vaši fotografii upravit tak, aby byl "zamlžen" Váš obličej pokud nechcete být poznáni
 • Nikdy neuvedeme Vaše příjmení, pouze křestní jméno
 • Nikdy nedáme svolení žádné třetí straně k použití Vašeho příspěvku, příběhu a fotek bez Vašeho svolení
 • Nemůžeme garantovat, že si budete moct vybrat přesně jaké produkty chcete obdržet, nicméně ale do balíčku produkty mixujeme (tedy nedostanete 14 ks té stejné polévky ve dvou balících...).
 • Pokud nám napíšete, o jaký konkrétní produkty máte zájem (např. "tyčinky, spíše čokoládové") maximálně se pokusíme Vám vyhovět!

Další informace:

 • Fotografií může být i více (minimálně však dvě), musíte na nich být vidět avšak samozřejmě nesmí pohoršovat. 
 • Redakce www.dietalegre.cz si vyhrazuje právo redakčních úprav zaslaných komentářů (oprava gramatických chyb, krácení textu) a garantuje zachování anonymity (zveřejnění pouze křestního jména a věku zasilatele). 
 • V případě zveřejnění Vašeho příspěvku na www.dietalegre.cz obdržíte do dvou týdnů po uveřejnění dárek s mixem proteinových jídel v hodnotě 1000,- Kč, přičemž nárok na dárek vzniká nikoliv zasláním příspěvku, nýbrž jeho uveřejněním na www.dietalegre.cz.

E-mail s Vaším příspěvkem zašlete na: info@dietalegre.cz