PROTEINOVÁ DIETA
bez odborného dohledu
a s on-line poradnou MUDr. Miloše Rýce
Exempla trahunt Pokyny pro zveřejnění

Pokyny pro zveřejnění ilustrativních fotografií a komentáře

Váš e-mail musí obsahovat:

 1. Jméno (bez příjmení), Váš věk (nebo rok narození)), tělesná výška a výchozí hmotnost
  Např.: Alena, 35 let, 165 cm, 78 kg
   
 2. Popis Vaší cesty k vysněné postavě (jak došlo k vzniku nadváhy, jak se Vám hublo s DIETALEGRE®, jak se cítíte po ukončení redukce, jaké jste dosáhli hmotnosti...) 
   
 3. Vaši fotku před zahájením redukce a po jejím ukončení 
   
 4. Souhlas s uveřejněním Vámi zaslaných informací a fotografií v rubrice EXEMPLA TRAHUNT na www.dietalegre.cz. Do Vámi zasílaného e-mailu stačí zkopírovat větu:
  Souhlasím tímto s uveřejněním zaslaných informací a fotografií v rubrice EXEMPLA TRAHUNT na www.dietalegre.cz na dobu 1 roku a vyslovuji souhlas s tím, že po uplynutí této lhůty bude můj příspěvek smazán pouze na základě mého písemného pokynu formou e-mailové zprávy adresované redakci www.dietalegre.cz)
   

Další důležité informace

Fotografií může být i více (minimálně však dvě), pořízených standardním digitálním fotoaparátem a musí být, stejně jako komentáře a souhlas, součástí jediné e-mailové zprávy. Text ani fotografie nesmí pohoršovat, máme na mysli fotografii s oblečenou postavou.

Redakce www.dietalegre.cz si vyhrazuje právo redakčních úprav zaslaných komentářů (oprava gramatických chyb, krácení textu) a garantuje zachování anonymity (zveřejnění pouze křestního jména a věku zasilatele). 

V případě zveřejnění Vašeho příspěvku na www.dietalegre.cz obdržíte do dvou týdnů po uveřejnění dárek s mixem proteinových jídel v hodnotě 1000,- Kč, přičemž nárok na dárek vzniká nikoliv zasláním příspěvku, nýbrž jeho uveřejněním na www.dietalegre.cz.

E-mail s Vaším příspěvkem zašlete na: info@dietalegre.cz